خرید پنجره دوجداره ارزان قیمت

خریدپنجره دو جداره ارزان قیمت

 

هميشه و در همه موارد اينگونه بوده است که يک انتخاب درست و هوشمندانه در يک زمينه ی خاص ميتواند بسياری از مشکلات ما را حل و فصل کند. برای همين است که انتخاب و خريد پنجره دوجداره ارزان قيمت و مناسب علاوه بر اينکه ميتواند از نظر ايمنی و مصرف انرژی به ما کمک کند، ميتواند ظاهر خانه و يا شرکت ما را بهبود ببخشد.

يکی از اصلی ترين مزايای پنجره دوجداره اين است که اين نوع محصولات ميتوانند دقيقا مطابق خواسته ی شما طراحي شوند و به ساختمان شما زيبايی خاصی ببخشند. مخصوصا اگر با پيشرفته ترين و بروز ترين ماشين آلات ساخته شده باشند.

 

Double-glazing-features
Double-glazing-features

 

مدت هاست که شيشه بين ما و دنيای خارج قرار گرفته است و ما را از باران ، برف و آلودگی ها از جمله آلودگی صوتی محافظت می کند و همچنين ما را گرم نگه می دارد. شيشه يک اختراع ساده است که صدها سال به طور کارآمد به کمک ما آمده است.

شاید اینگونه بنظر بیاید که پنجره دو جداره ارزان نسبت به سایر گزینه‌ها از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد ولی با کمی تحقیق در این مورد میتوان پنجره ارزان قیمت و با کیفیت مناسب پیدا کرد.

به همین علت در مورد پنجره ارزان قیمت و با کیفیت سعی کردیم مطالبی را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

Cheap-double-glazed-windows
Cheap-double-glazed-windows

خرید پنجره دوجداره ارزان قیمت

 

پنجره ارزان به پنجره ای گفته می شود که علاوه بر اینکه قیمت مناسبی داشته باشد، انتظارات را نیز از یک پنجره دوجداره عایق برآورده کند.

در واقع پنجره ارزان یک پنچره ای است که تولید آن بصورت بهینه با مواد اولیه استاندارد صورت گرفته باشد و در نهایت قیمت تمام شده آن جهت مصرف کننده مناسب باشد.

استانداردهای تولید حتی در ساخت پنجره یو پی وی سی ارزان نیز باید رعایت شود. از جمله گالوانیزه یک تیکه و سرتاسری، لولاها و یراق آلات مناسب.

در واقع شرایط تولید و نصب پنجره‌های ارزان، با بقیه پنجره‌ها یکسان میباشد و اختلاف تنها در نوع پروفیل وگالوانیزه مصرفی میباشد.

 

 

نوع تولید پنجره دوجداره ارزان قیمت

 

پنجره دو جداره ارزان در دو نوع متفاوت تولید می‌شود، در نوع اول از مواد اولیه درجه 3 استفاده می‌شود که در نهایت قیمت تمام شده آن جهت مصرف کننده پایین است ولی از کیفیت خوبی برخوردار نیست، در واقع فقط قیمت آن ارزان است و مصرف این نوع فرق چندانی با پنجره معمولی ندارد و فقط برچسب دوجداره دارد.

در نوع دوم پنجره‌ای تولید می‌شود که با مواد اولیه خوب ولی با تولید بهینه و سود پایین که در نهایت قیمت تمام شده این محصول جهت مصرف کننده پایین است. در نوع دوم شما پنجره ای دارید که از قیمت و کیفیت مناسبی برخوردار است و هزینه‌ای که کرده‌اید، در طی زمان استفاده با ذخیره انرژی جبران می‌شود.

پنجره دوجداره استاندارد در طی زمان با استفاده از صرفه جویی انرژی تا میزان ۷۰ درصد در مصرف انرژی‌های سرمایشی و گرمایشی ، هزینه خرید خود را جبران می نماید. حال انتخاب با مصرف کننده است که از کدام نوع از پنجره دوجداره ارزان استفاده کند، خرید پنجره دو جداره ارزان قیمت که فقط قیمت اولیه آن پایین است و در طی زمان هدر رفتن انرژی آن بالاست و در سالهای بعدی احتیاج به تعویض مجدد دارد و یا اینکه از پنجره ارزانی استفاده نماید که علاوه بر قیمت مناسب، دارای کیفیت مناسب نیز باشد و در طی زمان با صرفه جویی در مصرف انرژی ، هزینه خرید خود را جبران نماید.

 

موارد تاثیر گذار
موارد تاثیر گذار

 

موارد تاثیر گذار در قیمت پنجره

 

طرح و ابعاد پنجره

نوع و رنگ پروفیل UPVC

یراق آلات پنجره

رنگ و نوع شیشه (لمینت یا سکوریت)

گالوانیزه های استفاده شده در داخل بدنه پنجره

دو جداره یا سه جداره بودن پنجره ها

نوع رنگ آمیزی پنجره دو جداره ( پروفیل رنگی، لمینت،  طرح چوب و … )

تعدادباز شو یا کشویی بودن پنجره دو جداره

پنجره های کشویی باید وزن بالایی را تحمل کنند و استفاده ازغلطک های مرغوب ضرورت دارد.

 

خرید پنجره دوجداره ارزان قیمت
خرید پنجره دوجداره ارزان قیمت

 

پنجره دوجداره ارزان قیمت

 

برای خرید پنجره دوجداره ارزان باید بدانید که قیمت پروفیل یو پی‌ وی‌ سی هر ساله در حال افزایش یافتن است و به همین خاطر دائم در حال تغییر قیمت است.

پروفیل‌‌ها UPVC اصلی‌ ترین مواد تشکیل‌ دهنده‌ پنجره‌ دوجداره هستند و افزایش قیمت آنها تاثیر مستقیم روی قیمت تمام شده محصول دارند.

برای خرید بهترین پنجره دوجداره باید قیمت دقیق پنجره دوجداره را بدانید که برمبنای طول، عرض و ارتفاع پنجره، تعداد بازشوها، تعداد یراق‌آلات مصرفی و با کتیبه بودن یا نبودن کار در نظر گرفته می شود.

قیمت پنجره‌ دوجداره تا حدود زیادی بستگی به مقدار پروفیل مصرفی آن‌ دارد و برای به‌ دست آوردن قیمت ارزان پنجره باید هوشمندانه رفتار کنید تا در دام بعضی از فروشندگان فریبکار اسیر نشوید.

قیمت پایین همیشه به معنای سود کردن مصرف کننده نیست و گاهی پیش می اید که برای فروش ارزان ترین پنجره دوجداره برخی تولید کنندگان از پروفیل‌های با کیفیت و استاندارد اما غیر معروف، در ساخت پنجره استفاده می کنند. انتخاب این نوع درب و پنجره دوجداره به شرایط اقتصادی و شغلی سازنده ساختمان بستگی دارد، در حال حاضر پروفیل‌هایی تولید و ارائه می شوند که علاوه بر کیفیت خوب، قیمت مناسب‌تری هم نسبت به پروفیل‌های مارک‌دار دارند.

در گروه یو پی وی سی کار و در تمامی مراحل طراحی تا تولید، فروش و نصب ارزان ترین پنجره دوجداره توجه و تمرکز بیشتر روی هزینه های تولید است.

پرت و دور ریز کمتر یا نزدیک به صفر در تولید و استفاده از شیشه با قیمت مناسب و همچنین فراهم آوردن همه خدمات و ملزومات پنجره در یک خط تولید در زمان و هزینه صرفه جویی می کند.

 

خرید پنجره دوجداره ارزان قیمت
خرید پنجره دوجداره ارزان قیمت

 

انواع پنجره

 

 • پنجره دوجداره یک لنگه
 • پنجره دوجداره یک لنگه با یک کتیبه
 • پنجره دوجداره سه لنگه با یک کتیبه
 • پنجره دوجداره دو لنگه با دو کتیبه
 • پنجره دوجداره سه لنگه
 • پنجره دوجداره سه لنگه با یک کتیبه
 • پنجره دوجداره سه لنگه با دو کتیبه
 • پنجره دوجداره سه لنگه با سه کتیبه
 • پنجره ثابت
 • پنجره لولایی تک حالته
 • پنجره لولایی دوحالته
 • پنجره دوجداره کشویی ریلی
 • پنجره دوجداره فلوکس واگنی
 • بازشوی فرانسوی
 • بازشوی آکاردئونی

 

Cheap-double-glazed-windows
Cheap-double-glazed-windows

طریقه نگهداری پنجره

 

حرارت بالا میتواند موجب از بین رفتن پنجره ها شود، به همین دلیل در نزدیکی پنجره‌های دوجداره از شعله مستقیم، حرارت آتش و جوشکاری استفاده نکنید.

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که در صورت تغییرات آب و هوایی، اگر یراق آلات پنجره از رگلاژ خارج شدند، لاستیک ها را در جای اصلی خودشان قرار دهید.

پیچ ها جزو لوازم نگهدارنده این محصولات به شمار میروند، به همین دلیل اگر پیچ دستگیره به مرور زمان شل شد، آن را با پیچ گوشتی سفت کنید.

همواره پنجره ها را تمیز و پاکیزه نگهدارید و در صورت کثیف شدن پنجره‌ها آنها را تمیز کنید تا از کدر شدن دائمی جلوگیری شود.

هنگام بازسازی یا تعمیرات ساختمان، مانند رنگ‌کاری، سفیدکاری و … حواستان باشد که پوشش مناسبی روی پنجره‌ها نصب کنید.

قطعات پنجره‌های دوجداره نیازمند روغن کاری می باشند، روغن کاری باعث می شود بعداز مدت زمان طولانی که از عمر پنجره‌ها سپری شده، پنجره‌ها به آسانی باز و بسته شوند.

 

upvc-double-glazing-window
upvc-double-glazing-window

 

همیشه برای جلوگیری از خشک شدن و ایجاد اصطکاک در بین لوازم محصولات برای روغن کاری از روغن چرخ خیاطی یا روغن هیدرولیک می توانید استفاده کنید.

لاستیک های درزگیر پنجره‌ها را هر ماه یکبار تمیز کنید، این کار باعث می شود که لاستیک‌ها همیشه نرم و منعطف باقی بمانند و از جای اصلی خود خارج نشوند.

برای این کار می توانید از پارچه و صابون مایع استفاده کنید.

 

حرف پایانی :

امیدواریم مقاله ای که برای شناخت شما از پنجره دوجداره ارزان قیمت تهیه و تنظیم شده است به شما در انتخاب بهتر این محصولات کمک کرده باشد. توجه داشته باشید که همواره خرید محصولاتی که قیمت پایین تری دارند به نفع مشتری نبوده و نمیتواند یک انتخاب درست باشد. گروه مشاوره و پشتیبانی یو پی وی سی کار همیشه و در 7 روز هفته آماده ارائه ی مشاوره به شما عزیزان است تا بتوانید نسبت به بودجه ای که دارید بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر قصد خرید و نصب حتی یک پنجره را دارید ما میتوانیم به شما در این کار کمک بسیار مناسبی داشته باشیم.

 

فروش در و پنجره یو پی وی سی
ارسال دیدگاه