بررسی و شناخت پنجره دوجداره وین تک

پنجره دوجداره وین تک

 

پنجره دوجداره وین تک ساخته شده با پروفیلهای تولید شده در گروه کارخانجات وین تک ( WINTECH ) شامل پروفیلهای UPVC تولید شده در کارخانه ایران و کارخانجات خارج از کشور ایران می باشد.

تمامی محصولاتی که در این کارخانجات تهیه و تولید میشوند با تکنولوژی یکسان و ترکیبات مواد اولیه همگون تولید شده و از طرف واحد نظارت و کنترل کیفی مرکزی، مستقر در کارخانه مرکزی، بصورت مرتب کنترل و نظارت می گردد و دلیل کیفیت بالای این محصولات این است که جهت کنترل و حفظ کیفیت برند WINTECH در کلیه واحدهای تولیدی در تمامی کشورها نظارت دقیق علمی و عملی وجود داشته و همواره گزارش عملکرد واحدهای تولیدی بصورت ماهانه با آنالیز دقیق به مدیریت کنترل کیفی مرکزی ارسال می گردد.

پنجره دوجداره یو پی وی سی وین تک
پنجره دوجداره یو پی وی سی وین تک

قیمت پنجره دوجداره وین‌ تک

قیمت پنجره دوجداره وین‌تک را نمی توان به طور دقیق بیان کرد زیرا در براورد قیمت پنجره دوجداره وین‌تک پارامتر هایی چون ابعاد پنجره و نوع آن در نظر گرفته میشود. پنجره دوجداره وین تک نقش بزرگی در کارایی منزل دارند. با استفاده از پنجره های دوجداره وین تک از اتلاف انرژی جلوگیری می شود که در این صورت در هزینه های مربوط به قبض برق صرفه جویی میشود، علاوه بر این، پنجره دوجداره از اتلاف انرژی، سرو صدا و سرقت از منازل را به حداقل میرساند.

قیمت پنجره دوجداره وین تک برای ساختمان نوساز (در حال ساخت) با ساختمان قدیمی که در دست تعمیر است متفاوت است، زیرا در ساختمان نوساز نیازی به تعمیر یا زیرسازی مجدد نیست ولی در ساختمان در حال تعمیر بنا به نوع فریم مصرفی، نوع نصب، هزینه تخلیه پنجره قدیمی و زیرسازی مجدد آن بستگی دارد که باعث تفاوت قیمت می‌شود.

پیشنهاد ما به شما این است که با انتخاب و خرید پنجره دوجداره ارزان قیمت کیفیت کار خود را پایین نیاورده و خود را درگیر دوباره کاری نکنید، زیرا در تولید این محصولات از مواد اولیه بی کیفیت استفاهده میشود و همین موضوع موجب از بین رفتن پنجره شما در کوتاه مدت خواهد شد.

شما با هر بودجه ای که دارید میتوانید از گروه یو پی وی سی کار پنجره دوجداره مناسب و با کیفیت تهیه کنید. فقط کافیست از طریف کانال های ارتباطی با ما در تماس باشید.

 

wintech-Double-glazed-window
wintech-Double-glazed-window

 

پنجره دوجداره یک تکنولوژی جدید در صنعت پنجره سازی می باشد که به دلیل مزیت هایی که دارد روز به روز به تعداد مشتریان آن افزوده می‌شود. امروزه می توانید در هر ساختمانی این پنجره‌ها را مشاهده نمایید که دلیل آن هم ویژگی‌های است که به این نوع از پنجره ها افزوده شده است و تقریبا هیچ نوع از پنجره های قدیمی حتی نیمی از این مزیت ها و ویژگی ها را ندارند.

از مهمترین مزیت های پنجره دوجداره : عایق صوتی ، عایق سرمایشی و گرمایشی ، به عنوان زیبا کننده نمای داخلی و خارجی ساختمان ، عمر طولانی و…  اشاره کرد. اما اگر شما از پنجره های قدیمی استفاده کرده باشید و اکنون بخواهید با تعویض پنجره قدیمی به پنجره جدید این مزیت ها را مشاهده کنید خواهید دید که تفاوت بسیار زیادی بین این دو نوع از پنجره می باشد.

قیمت پنجره دوجداره وین تک را نمی توان بدون دانستن ابعاد پنجره و تعداد بازشوهای آن بطور دقیق محاسبه کرد چرا که قیمت پنجره دوجداره وین تک به میزان پروفیل مصرفی بر اساس متر طول و مقدار شیشه دو جداره بر اساس مترمربع و تعداد بازشوها و یراق آلات آن بستگی دارد.

 


عوامل تاثیر گذار قیمت پنجره دوجداره وین تک

اندازه براساس متر مربع

پروفیل مصرفی(وین تک ، ویستا بست ،هافمن و..)

یراق آلات پنجره

نوع پنجره و نوع بازشو پنجره

نوع فریم مصرفی (نوساز یا بازسازی شده)

 

پروفایل یو پی وی سی
پروفایل یو پی وی سی

پروفیل‌های UPVC

پروفیل‌های تولید شده در گروه کارخانجات WINTECH شامل پروفیل‌های UPVC تولید شده در کارخانه ایران و کارخانجات خارج از کشور ایران می باشد و تمامی محصولات تولیدی در این کارخانجات با تکنولوژی یکسان و ترکیبات مواد اولیه همگون تولید شده و از طرف واحد نظارت و کنترل کیفی مرکزی، مستقر در کارخانه مرکزی، بصورت مرتب کنترل و نظارت می گردد و جهت کنترل و حفظ کیفیت برند WINTECH در کلیه واحدهای تولیدی در تمامی کشورها نظارت دقیق علمی و عملی وجود داشته و همواره گزارش عملکرد واحدهای تولیدی بصورت ماهانه با آنالیز دقیق به مدیریت کنترل کیفی مرکزی ارسال می گردد. پروفیل‌های تولید شده در کارخانه ایران با در نظر گرفتن نیازها و شرایط آب و هوایی و جغرافیایی کشور ایران و کشورهای همجوار طراحی گردیده و در ترکیب فرمولاسیون این پروفیل‌ها شرایط جوی حاکم بر این کشورها از نظر حفظ کیفیت و مقاومت این محصولات لحاظ گردیده است. مصرف پروفیل‌های UPVC تولید شده در کارخانه ایران جهت پروژه های ساختمانی موجود در این کشور بهینه تر بوده و طول عمر و دوام کیفیت بیشتری خواهد داشت.

اگر به دنبال شناخت و خرید بهترین پنجره دوجداره موجود در بازار هستید، مطمئنا برند وین تک میتواند هوشمندانه ترین انتخاب شما باشد.

 

پروفایل یو پی وی سی
پروفایل یو پی وی سی

اهمیت گاز آرگون در پنجره‌ دوجداره وین تک

به روشی که عایق‌بندی داخل یک دیوار حفره مانع از آن می‌شود، گاز آرگون درون شیشه‌ای قرار می‌گیرد. گاز آرگون، یک گاز غیر سمی، بی‌مزه و بی‌رنگ است که در مقایسه با اتمسفر هوا، چگال تر است. آرگون با عایق‌بندی دیواره حفره در آن تفاوت دارد، در حالی که در جلوگیری از فَرّار بسیار موثر است، در نتیجه گرمای محیط را از بیرون به خانه شما کاهش می‌دهد و نیاز به استفاده از حرارت مرکزی برای گرم کردن خانه را بیشتر می‌کند. گازهای جایگزین برای آرگون عبارتند از کریپتون و ۱۹۹۱. این گازها در حفظ گرما موثرتر هستند، اما هزینه بیشتری دارند و در نتیجه معمولاً برای طرح‌های شیشه‌ای سه‌گانه ذخیره می‌شوند.

 

درب و پنجره دوجداره وین تک
پروفایل یو پی وی سی

انواع پنجره دوجداره

پنجره دوجداره نوعی از پنجره می باشد که با توجه به ساختاری که دارد توانسته است باعث بهبود عملکرد پنجره در برابر سر و صدا و همچنین سرما و گرما باشد. به عبارت دیگر پنجره دو جداره عایق صوتی و همچنین گرمایشی و سرمایشی می باشد. پنجره دوجداره UPVC دارای دو لایه شیشه می باشد که در داخل آن از کاز آرگون استفاده می شود گاز آرگون دارای خواص زیادی می باشد که از خواص آن ایجاد عایق برای حفظ دما می باشد همچنین بدنه اصلی پنجره نیز از جنس UPVC می باشد که یک پروفیل بسیار مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی و ضربه و فشار می باشد. پنجره دوجداره به  صورت مدل‌های مختلفی می باشد که شما بسته به نیاز خود و مکان مورد استفاده می توانید نوع پنجره را انتخاب نمایید.

مدل‌های پنجره دوجداره که در بازار موجود می باشد بسیار زیاد هستند، هر کدام از مدل های پنجره دوجداره می تواند در یک بخش از ساختمان مورد استفاده قرار بگیرد. برخی از مدل های پنجره دوجداره

پنجره دوجداره کشویی یا ریلی

پنجره دوجداره خلیجی (ترکیبی از پنجره‌های ثابت و بازشو)

پنجره دوجداره فولکس واگنی

پنجره دوجداره دایره ای یا محوری

پنجره دوجداره لولایی

پنجره دوجداره کلنگی

پنجره دوجداره کمانی

پنجره دوجداره سایبانی

پنجره دوجداره دولنگه بازشو (فرانسوی)

پنجره دوجداره آکاردئونی (در پنجره‌های بسیار عریض به کار گرفته می‌شود. زمانی که عرض پنجره شما از سه متر به بالا تجاوز می‌کند، از پنجره دوجداره آکاردئونی استفاده می‌شود)

و تلفیقی از دو یا چند نوع پنجره دوجداره.

 

وین تک پنجره یک
وین تک پنجره یک

 

حرف پایانی :

اگر قصد استفاده از درب و پنجره دوجداره وین تک برای ساختمان جدید خود را دارید و یا به فکر تعویض پنجره های قدیمی خود افتاده اید به این مسئله واقفید که بیش از 33% از اتلاف انرژی در ساختمان از طریق در و پنجره ها می باشد. در این میان سیستم های در و پنجره وین تک دارای مزایا و محسنات بسیاری می باشد که موجب رفاه حال ساکنین هر ساختمانی خواهد بود.
سیستم های در و پنجره ساخته شده از پروفیلهای UPVC وین تک علاوه بر زیبایی و ظرافت ظاهری، دارای مزیت های متعدد به شرح ذیل میباشد که در نهایت موجبات ایجاد آسایش درهر ساختمانی را فراهم می آورد .

 1. کاهش آلودگی صوتی
 2. کاهش هزینه مصرف انرژی جهت تامین حرارت و برودت مورد نیاز
 3. عدم نیاز به رنگ کاری و سرویس های مکرر جهت نگهداری
 4. عایق در برابر نفوذ گرد و غبار به دلیل استفاده از لاستیک های درزبندی و با طراحی خاص
 5. مقاومت در برابر نفوذ آب باران به دلیل استفاده از لاستیک های درزبندی و تعبیه شیارها و دریچه های تخلیه آب باران
 6. عدم تغییر رنگ و حالت در برابر تابش اشعه خورشید
 7. دوام و استحکام بالا
 8. غیر قابل اشتعال در آتش سوزی ها
 9. مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی و اکسیداسیون
 10. قابلیت نصب انواع یراق آلات و تامین بازشوی مورد نظر
 11. قابلیت نصب شیشه های چند جداره
 12. قابلیت بازیافت و عدم ایجاد آلودگی زیست محیطی
 13. نظافت آسان
 14. سهولت و سرعت در نصب
 15. امکان تعویض پنجره های قدیمی ( آهنی، چوبی و آلومینیومی) با درب و پنجره های UPVC وین تک در حداقل زمان و کمترین تخریب

 

برای خرید پنجره دوجداره وین تک فقط کافیست از طریق یکی از روشهایی که در قسمت ارتباط با ما عنوان شده است با تیم پشتیبانی و مشاوره یو پی وی سی کار تماس بگیرید و پس از استعلام قیمت و ثبت سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات درخواستی خودتان را تحویل بگیرید. توجه داشته باشید که تمامی محصولات ارائه شده توسط گروه یو پی وی سی کار، در صورت عدم همخوانی کیفیت و قیمت ، دارای ضمانت برگشت بی قید و شرط میباشد.

 

تماس با ما
تماس با ما

 

 

فروش در و پنجره یو پی وی سی
ارسال دیدگاه