حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

درباره ما

درباره-ما-گروه-یو-پی-وی-سی-کار

 

همه ی ما بارها در مورد این واقعیت که امروز بشر برای توسعه تکنولوژی با مصرف بی‌رویه انرژی‌های فسیلی باعث افزایش گازهای گلخانه‌ای شده و به محیط‌زیست آسیب جدی رسانده است صحبت هایی را شنیده و یا بازگو کرده ایم.گروه یو پی وی سی کار با نزدیک به یک دهه سابقه ی فعالیت مستمر درزمینهٔ تولید و فروش درب و پنجره دوجداره upvc مفتخر است با رعایت استاندارهای جهانی در راستای رسالت خود توانسته با حفاظت محیط‌زیست، جهانی عاری از گازهای گلخانه‌ای ، محیطی سالم و آرام به شما هدیه دهد.

 

نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی
نصب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی

 

گروه یو پی وی سی کار با ماموریت تولید بهترین پنجره دوجداره upvc استاندارد و ارزان، و با تعیین چشم انداز ۵ ساله ” تبدیل شدن به یکی از برند های برتر از نظر ارائه خدمات پنجره upvc استاندارد، با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و ماشین آلات الوماتک اکولاین و تخصص و تجربه ۱۰ ساله کادر مدیریتی و تولیدی، در سال ۱۳۹1 فعالیت خود را آغاز نموده است و در این مدت کوتاه توانسته است با جلب رضایتمندی مشتریان جایگاه مناسبی را در بخش سازندگان محترم صنعت ساختمان پیدا نماید.

در یو پی وی سی کار سعی بر این است که با بالا بردن میزان تولید ، پنجره دوجداره با قیمت و کیفیت مناسب در اختیار مصرف کنندگان عزیز چه در بخش صنعت ساختمان و چه در بخش تعویض پنجره های فرسوده ، قرار بگیرد.

 

کارگاه تولید پنجره یو پی وی سی
کارگاه تولید پنجره یو پی وی سی

 

هدف از راه اندازی وب سایت یو پی وی سی کار ایجاد فضایی مناسب برای همه ی افرادی است که در فکر خرید درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی با هر بودجه ای هستند. به بیان ساده تر ، با هر سلیقه و بودجه ای که دارید ما با شما خواهیم بود تا فضای پروژه یا خانه تان را از آرامش سرشار کنید.

ماموریت ما ایجاد محیطی زیبا و امن برای شما و عزیزان شماست. در راستای بهینه سازی محصول و ابداع و نوآوری در جریان تولید و فروش، برنامه های زیر در دست اقدام است. از آنجایی که پنجره یکی از المانهای اصلی نمای ساختمان می باشد جذب آلودگی بر ظاهر آن تاثیر ناخوشایندی می گذارد. لذایکی از اهداف ما در آینده تولید پروفیل های خودتمیز شونده می باشد که هیچ گونه آلودگی نمی تواند بر ظاهر آن تاثیر بگذارد، همچنین از آنجا که مراکزدرمانی و بیمارستان ها نیازبه اتاق های ایزوله و استریل دارند، ما به دنبال روشی برای تولید پروفیل های آنتی باکتریال هستیم تا بتوانیم این نیاز را برای آنها برطرف نماییم.

 

در دوره ایی که آسایش وجودش ناب است . . . . . دیدن یک منظره بی سرو صدا نایاب است

این شعارما باور ما خواهد بود . . . . . از پشت پنجره ما همه چی آرام است

تماس با ما
تماس با ما
X